Strona główna

Strona główna

naszą pasją jest

Projektowanie
HOTELI

Tym właśnie zajmują się architekci tworzący zespół Palladium, którzy nie tylko zaprojektowali, ale również wcielili w życie około 20 projektów hoteli i pensjonatów. W naszym portfolio możesz zobaczyć wizualizację 3D każdego projektu oraz zapoznać się z innymi realizacjami wykonanymi przez naszą firmę.

Każdy projekt zaczyna się od pomysłu, a następnie przelania zarysu na papier i na samym końcu przekształcenia go w funkcjonalny budynek. Nie inaczej tworzy się projekty hoteli. Początkowo rodzi się pomysł, który później trzeba wcielić w życie. Do tego należy zatrudnić sprawdzonych architektów, aby zaprojektowali, wybudowali i urządzili budynek w taki sposób, aby ich Klient był w pełni zadowolony.

Zespół Palladium

Współwłaściciel firmy

Włodzimierz Błądek

Dyplom Wydziału Architektury Politechniki Poznańskiej 1990 r., członek IARP, SARP, uprawnienia do projektowania od 1999 roku.

Współwłaściciel firmy

Sławomir Manikowski

Dyplom Wydziału Architektury Politechniki Poznańskiej 1990 r., członek IARP, SARP, uprawnienia do projektowania od 1999 roku.

Współpraca

Zenon Błądek

Profesor Wyższej Szkoły Turystyki i Hotelarstwa w Warszawie, specjalista w zakresie hotelarstwa, autor wielu publikacji i podręczników.

Asystent architekta

Aleksandra Karbowiak

Dyplom Wydziału Architektury Politechniki Poznańskiej 2011 r.

Asystent architekta

Karolina Błądek

Dyplom Wydziału Architektury Politechniki Poznańskiej 2015 r.

Asystent architekta

Adam Manikowski

Dyplom inżynierski Wydziału Architektury Politechniki Poznańskiej 2014 r.

Nasze projekty hoteli

HOTEL ASTONE

LUBIN ****

HOTEL KOSMA

KOŹMIN WLKP,***

Hotel REMES SPORT & SPA

OPALENICA, ****

Hotel Baltic Spa

Kołobrzeg, *****

Hotel

Projekt hotelu, wspólnym dziełem architekta i klienta

Każdy hotel jest inny, jedyny w swoim rodzaju. Wymarzyłeś sobie góralską chatę z bali i spadzistym dachem? Albo być może nowoczesną konstrukcję ze szkła w kształcie sześcianu? Każdą z konstrukcji jesteśmy w stanie nie tylko zaprojektować, ale również wybudować. W zależności od przyjętego stylu budowy i urządzenia wnętrz, hotele mogą być przytulne, przypominające atmosferą rodzinny dom, inne wręcz na odwrót, modernistyczne, surowe i minimalistyczne. Są gusta i guściki, dzięki temu przyszli goście hotelowi mają możliwość wyboru.

Staramy się być elastyczni, nie narzucając swoich wizji, poddając konstruktywne sugestie, dzięki czemu pomysł Klienta przeradza się w pełni funkcjonalną budowlę, która przyciąga wzrok gości hotelowych i zachęca przytulnymi wnętrzami. Należy pamiętać, iż każdy hotel ma swój własny charakter, zupełnie jak jego właściciel, dzięki temu projektowanie hoteli jest nie tylko wyzwaniem, ale i ciekawym doświadczeniem dla architekta.

Palladium Architekci

Most frequent questions and answers

Nasze biuro projektowe stara się stworzyć różnorodne projekty pensjonatów i hoteli, które będą satysfakcjonujące dla naszych Klientów oraz będą wzbudzały pozytywne skojarzenia.

Masz już pomysł, ale nie wiesz jak przelać go na papier? Czy na razie twój pomysł zatrzymał się na etapie „Chcę otworzyć mały hotel”, ale dalej nie wiesz co zrobić? Pozwól nam sobie pomóc. Jesteśmy gotowi zaangażować się w stworzenie i wcielenie Twojego pomysłu w rzeczywistość. W naszej wieloletniej działalności stawialiśmy już czoła projektom, które wydawały się niemal niemożliwe do zrealizowania. Wykonaliśmy projektowanie obiektów hotelowych różnych rozmiarów. Dzięki kreatywnemu wykorzystaniu potencjału naszych architektów oraz danego pomysłu, jesteśmy w stanie stworzyć projekt hotelu Twoich marzeń. Nie musisz mieć dokładnego pomysłu, wystarczy, że przyjdziesz do nas i opowiesz nam o nim, a my zajmiemy się aspektami architektonicznymi. Nasze projekty pensjonatów i hoteli zobaczysz w rozbudowanym portfolio.

Dzięki współpracy z nami otrzymasz dokładnie rozplanowany budynek, którzy pomożemy wybudować i wyposażyć. Czasem największym wrogiem inwestora nie jest brak pomysłu, ale brak możliwości jego wykorzystania. Wykonujemy projekty hoteli z kosztorysem, który pozwoli Ci w łatwy sposób doszacować wartość inwestycji. Jesteśmy tu, by Cię wysłuchać i spełnić nie tylko marzenie o hotelu, ale również sprawić by był on funkcjonalny, tak abyś mógł w pełni wykorzystać potencjał danego miejsca. Projekty hoteli z kosztorysem prowadzimy od początku do końca według twoich wskazówek, a dzięki kreatywnemu myśleniu możemy szybko nanieść ewentualne zmiany w projekcie. Cechuje nas elastyczność, więc zawsze słuchamy wskazówek inwestora oraz dajemy całkowity wgląd w każdy z etapów powstawania, które są dokładnie analizowane razem z naszym Klientem. Na bieżąco dopasowujemy się nie tylko do wymagań Klienta, ale również zmieniających się trendów rynkowych.

Praca architekta jest jednocześnie naszą pasją, w której łączymy lata teorii zdobywanej na różnych uczelniach pod nadzorem doświadczonych i znanych osobistości oraz praktykę, której również uczyliśmy się pod skrzydłami wykwalifikowanej kadry. Pracę w tej branży kontynuujemy od wielu lat. Każdy projekt powierzony w nasze ręce jest dla nas możliwością spełnienia czyjejś wizji. Dlatego należymy do architektów chętnych i angażujących się w przydzielone zadania. Nie zaprzestaliśmy na zdobyciu dyplomu i zaprojektowaniu paru hoteli. Dzięki polecaniu nas przez zadowolonych inwestorów, nawiązujemy coraz to nowsze kontakty i podejmujemy się projektowania ciekawych konstrukcji.

Zadowolenie Klientów jest celem każdej branży, a dla nas jest ono priorytetem, ponieważ dzięki temu możemy współpracować z wieloma firmami, które cenią sobie dobrze wykonany projekt hotelu. Łączymy nowoczesność z klasyką, a projektując staramy się wykorzystywać kreatywne i oryginalne pomysły, dzięki temu Klient otrzymuje jedyny w swoim rodzaju design.

Szukamy najlepszych możliwości wykorzystania danej przestrzeni, wzbogaceni o lata doświadczeń, jesteśmy w stanie przewidzieć stale zmieniające się trendy w architekturze i dostosować się do nich. Każdy projekt hotelu traktujemy jak wyzwanie, w pełni poświęcając mu swoją uwagę, dzięki temu Klient otrzyma starannie wykonany projekt oraz dokładnie zaplanowaną realizację.

Wiemy, że dla przedsiębiorcy, pierwszym i najważniejszym krokiem jest inwestycja w projekt hotelu. Zdajemy sobie sprawę z tego, iż wybranie firmy odpowiedzialnej za projekt nie należy do najprostszych zadań, dlatego skonstruowaliśmy korzystną ofertę, w której proponujemy analizy programowo-przestrzenne, wykonanie kosztorysu, projekty koncepcyjne i budowlane inwestycji. Można od nas oczekiwać między innymi fachowej technicznej ekspertyzy przestrzeni przeznaczonej na budowę. Projektowanie hoteli wymaga szczególnej uwagi, ponieważ są one tworzone dla większej ilości ludzi niż domy. To dla nas oczywiste, że projekt ma się podobać nie tylko inwestorowi, ale również przyszłym gościom danego obiektu. Dzięki znajomości rynku architektonicznego oraz potrzeb i wymagań Klienta, w sposób kreatywny i przemyślany tworzymy przestrzenie, które są uniwersalne i trafią w gusta osób, dla których tworzony jest projekt.

Warto skorzystać z oferty doświadczonych i utalentowanych architektów. Jesteśmy po to, żeby spełnić Twoje marzenie o hotelu oraz, aby stale wspierać radą. Podejmując się naszych usług pracujesz bezpośrednio z architektami, którzy przez długi okres czasu dokształcali się poprzez zajmowanie się różnymi sektorami związanymi z architekturą. Nasz zespół dzięki długotrwałej współpracy może się nawzajem uzupełniać pod względem doświadczeń i preferowanych stylów. Dzięki połączeniu zarówno talentów, jak i unikalnych osobowości w wyniku końcowym powstają oryginalne, przyjemne dla oka i wyjątkowe projekty pensjonatów, hoteli czy restauracji.

Niepowtarzalność naszych projektów jest zauważalna i zobrazowana chociażby w portfolio, z którym zachęcamy się zapoznać. Możemy się rozwijać tylko dzięki stałemu rozwojowi i podążaniu z duchem czasu, co jest widoczne w naszym portfolio. Stawiamy na projekty hoteli nowoczesnych, idących z duchem rynkowych trendów. Technologie u nas wprowadzone są pomocą nie tylko dla architektów, ale głównie dla Klientów zainteresowanych współpracą. Dajemy możliwość zobaczenia pełnej wizualizacji projektu hotelu, czyli tworzymy przejrzysty model 3D naszego projektu. Zamiast wyobrażać sobie gotowy projekt, możemy Ci go pokazać, jeszcze zanim zainwestujesz. Mamy za sobą lata praktyki i do tej pory owoce naszej pracy okazywały się sukcesami, co jest doceniane w wymagającej branży architektonicznej. Nowoczesne projekty obiektów hotelowych są dopasowywane pod indywidualne preferencje, ponieważ chcemy, aby każdy inwestor był zadowolony z naszego nakładu pracy.

Chcemy, aby Klient Palladium mógł być zadowolony z naszej pracy, bez tracenia czasu na niepotrzebne poprawki, które niestety mniej doświadczeni architekci oferują w „pakiecie”. Ty wyjdziesz z satysfakcją z rzetelnym projektem hotelu i zaoszczędzisz swój cenny czas (a wiadomo,że w biznesie czas to pieniądz), ponieważ zadowolenie Klienta stawiamy jako nasz codzienny priorytet. Jako firma jesteśmy odpowiednio przygotowani na realizację bardzo zróżnicowanych projektów pod względem technicznym jak i praktycznym.

Na rynku wyróżniamy się tym, że to my jesteśmy do dyspozycji Klienta, a nie na odwrót. Stawiamy na komunikację, dzięki czemu jesteśmy w stanie tworzyć ciekawe projekty pensjonatów, hoteli i restauracji, odpowiadające nawet najbardziej wymagającym Klientom. Mamy pewność, że w naszej firmie, przedsiębiorca otrzyma zarówno projekt hotelu SPA jak i małego nadmorskiego pensjonatu na czas i zgodny z jego wizją biznesu.

Oferujemy budynki o ciekawych konstrukcjach oraz wnętrzach, dając możliwość wykorzystania naszego doświadczenia w połączeniu z najnowszymi technologiami. Zapewniamy, iż nawet gotowe projekty hoteli, będą indywidualnie dopasowywane pod każdego inwestora. Innowacyjne projekty oraz indywidualne podejście do każdego przedsiębiorcy to znak rozpoznawczy dobrego architekta.

adres

ul. Przyłuskiego 7
61-692 Poznań

Email i telefon

architekci@data.pl

tel. 602 342 647, (61) 66 11 012

godziny pracy

Poniedziałek – Piątek

9:00 – 17:00